Kolonia letnia na Mazurach. Węgorzewo 10.07 – 20.07.2021 r.

Pobyt w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w pokojach cztero, pięcio i sześcioosobowych ze wspólnym węzłem sanitarnym /na korytarzu/. Na miejscu kuchnia, stołówka i świetlica. W obiekcie znajduje się hala sportowa i sala gimnastyczna do dyspozycji uczestników kolonii /w razie złej pogody dzieci aktywnie spędzają czas/.

Program kolonii „Aktywne wakacje” obejmuje:

  • piesze wycieczki,
  • spływ kajakowy,
  • rajdy rowerowe,
  • gry i zabawy sportowe,
  • autokarowe wycieczki po okolicy – Mazurolandia, zagroda żubrów, ZOO Safari Okrągłe, Giżycko,
  • plażowanie i kąpiele na Plaży Miejskiej w Węgorzewie nad jeziorem Mamry.
  • Korzystanie z boisk typu „Orlik”.

Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, plus przewodnik i ratownik podczas spływu kajakowego, ratownicy wodni podczas kąpieli w jeziorze, przewodnicy podczas wycieczek.

Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu w obiekcie.

Obiekt jest pod stałym nadzorem Sanepidu, Kuratorium Oświaty, Policji i Straży Pożarnej.

Ramowy program kolonii:

Wyjazd w dniu 10.07.2021 r. o godzinie 7.00 z Placu Zwycięstwa.

Pobyt rozpoczynamy od obiadokolacji.

11.07 – 19.07 – realizacji programu kolonii

Wyjazd w dniu 20.07.2021 r. ok godziny 9.00.

Przyjazd do Słupska 20.07 ok godziny 19.00 – Plac Zwycięstwa.

Cena kolonii – 1520 PLN /brak dodatkowych opłat/.

Cena obejmuje:

transport autokarem, 10 noclegów, pełne wyżywienie / trzy posiłki plus podwieczorek/, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, dostęp do obiektów sportowych – hala sportowa, sala gimnastyczna, boiska Orlik, Plaża Miejska w Węgorzewie /pod opieką ratowników/, dostęp do rowerów,

pobyt w parku rozrywki Mazurolandia, wycieczka do Zagrody Żubrów, pobyt w ZOO Safari w Okrągłem, wycieczka do Giżycka, ubezpieczenie.

Realizujemy bony turystyczne.

Przebieg kolonii będzie realizowany według aktualnych przepisów sanitarnych związanych z pandemią Covid. Będziemy dostosowywać program do ewentualnych zmian w tych przepisach. Deklarujemy również, iż w przypadku niemożliwości zorganizowania kolonii z powodu obostrzeń sanitarnych /dotyczy np. zakazu organizowania wypoczynku dzieci i młodzieży/ wpłacone pieniądze zwracamy do dnia 14.07.2021 r.

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestnika kolonii jest wpłata zaliczki 300 złotych na konto: 78 1020 4649 0000 7602 0241 2880. W TYTULE PROSZĘ PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, MIEJSCOWOŚĆ I DATĘ KOLONII.

Zapraszamy do nas