• Opis
  • Program wycieczki
  • Cena zawiera
  • Cena nie zawiera

 

 

 

Obóz narciarski i snowboardowy w Suchem.

Ośrodek Jędrol, w którym będziemy przebywali, posiada bardzo dobrą bazę noclegową. Pokoje 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami, duża świetlica, kuchnia, stołówka i basen kryty. Wszędzie czysto i ciepło. Na szczególną uwagę zasługuje wyżywienie. Kolacje i śniadania w formie szwedzkiego bufetu. Obiady podawane na półmiskach. Jedzenie jest bardzo urozmaicone i super pyszne. Właścicielka, Pani Teresa, sama gotuje i dogląda kuchni. Razem ze swoimi pracownicami wyczarowuje doskonałe potrawy. Na terenie ośrodka znajduje się stok narciarski dla początkujących i dla wprawionych narciarzy.  Pan Jan /mąż Teresy/ dogląda sprzętu narciarskiego, udziela porad i dokonuje serwisu sprzętu. Ich syn, Staszek, jest na stoku. Dogląda wyciągu i ogólnego prządku. W nocy natomiast jeździ ratrakiem i dba by na drugi dzień śnieg był odpowiedni do jeżdżenia. Wielkie zaangażowanie całej rodziny zapewnia sprawność, jakość i bezpieczeństwo w całym ośrodku. 

W 2020 będą nowości:  WYCIĄG TAŚMOWY i snowrafting, czyli pontony na śniegu. I co jest bardzo ważne, wszystkie te atrakcje dostępne na jeden karnet.

Bliskość stoku, pozwala na jeżdżenie „do bólu” i zapewniamy trzy posiłki. Po każdym posiłku można wrócić na stok. Nawet po kolacji, gdyż stok jest oświetlany do godziny 20.  Podczas pobytu uczestnicy korzystają z instruktorów. Na pierwszych zajęciach instruktorzy dzielą uczestników na grupy w zależności od stopnia umiejętności. PAMIĘTAJ, ŻE  JEŻELI NIE MIAŁEŚ NIGDY NART NA NOGACH ,INSTRUKTORZY NAUCZĄ CIĘ JEŹDZIĆ!!!

Oferta przeznaczona jest dla:

  • dzieci i młodzieży – uczestnicy przebywają pod opieką wychowawców,
  • dla dorosłych /zakwaterowanie w budynku obok ośrodka Jędrol/.

 

Zasady zapisów na listę uczestników obozu:

-wpłata zaliczki w wysokości 300,00 na konto organizatora –

78 1020 4649 0000 7602 0241 2880

-dostarczenie wypełnionej karty obozowej /lub zgłoszenia dla osób dorosłych/, którsa znajduje się z zakładce „Dokumentacja”.

 

Wyjazd w dniu 06.02 o godzinie 6.00,

Przyjazd do ośrodka ok godziny 19.00 - obiadokolacja, nocleg

Wyjazd w dniu 13.02 o godzinie 8.30 - na drogę uczestnicy otrzymują suchy prowiant i po drodze w zajeździe Złoty Młyn talerz gorącej zupy /pomidorowa lub rosół/.

Przyjazd do Słupska ok 22.00

 

 

 

Program dnia na obozie /dotyczy dzieci i młodzież pod opieką wychowawców/:

8.30                    - pobudka,

9.00                    - śniadanie, sprzątanie pokoi, przygotowanie do zajęć,

11.00 - 13.00     - zajęcia w grupach na stoku

14.00 - 15.30     - obiad, odpoczynek poobiedni,

16.00 - 18.00     - zajęcia na stoku,

18.45                   - kolacja,

19.30                  - zajęcia świetlicowe lub kąpiel w basenie / dla najbardziej wytrwałych zajęcia na stoku/,

21.30                   - przygotowanie do ciszy nocnej,

22.00                  - cisza nocna,

 

Itineraries

Dzień X

Twój Plan

Transport autokarem, siedem noclegów /pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami/,  pełne wyżywienie /śniadanie, obiad, kolacja/,  opiekę wychowawców, sprzęt narciarski lub snowboardowy /narty, buty, kask/, całodzienny karnet, zajęcia z instruktorem /zajęcia w grupie/, suchy prowiant i talerz gorącej zupy w drodze powrotnej, korzystanie z krytego basenu /basen znajduje się w ośrodku/, gry, zajęcia, konkursy, dyskoteka, ubezpieczenie,

Brak dodatkowych opłat.